تشک مموری فوم

تشک مموری فوم یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات فروشگاه آنلاین ایران مترس است و با توجه به تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که تشک مموری فوم مزایای بسیار زیادی برای افراد با سنین مختلف دارد. ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با ویژگی های منحصر به فرد تشک مموری فوم آشنا کنیم پس ادامه مقاله را از دست ندهید.

تشک مموری فوم

تشک مموری فوم چیست؟

تشک مموری فوم نوعی ماده ای است که چگالی بالایی دارد و از فوم پلی یورتان ؛ تشکیل می شود که تجهیزات پزشکی و صنعت تشک خواب از آن بهره فراوان می برند. فوم پلی یورتان دسته ای از مواد می باشند که رفتاری میان دو خاصیت ویسکوز بودن و کشسان بودن از خود نشان می دهند. این نوع فوم ها در واکنش به حرارت بدن و فشار وارد شده واکنش نشان داده و کمتر از چند دقیقه حالت و قالب بدن را به خود می گیرند. از این رو به آن فوم هوشمند نیز گفته می شود.

 

شرایط انتخاب بهترین تشک مموری فوم 

1. مطمئن شوید که مموری فوم استفاده شده در تشک از نظر میزان دانسیته (تراکم) برای وزن و مشخصات بدنی شما مناسب باشد.
2. به دنبال مموری فومی باشید که به حرارت حساس باشد.
3. شرایط گارانتی را مطالعه بفرمایید
4. هنگام خرید مهلتی برای تست و امتحان تشک درخواست کنید
5. قیمت های مدل هایی را که انتخاب کرده اید از نظر مواد اولیه و کیفیت مقایسه کنید.

 

تشک مموری فوم
 

5 مورد از مزایای تشک مموری فوم

تشک مموری فوم با توجه به کیفیت بالا امروزه بیشتر مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. تشک مموری فوم، با داشتن محبوبیت خیلی زیاد، بازخورد خیلی خوبی از جانب خریداران دریافت کرده است. مهمترین مزایای آن بر راحتی و دوام بالا متمرکز است.

1. آزاد شدن تمام نقاط فشار بدن

یکی از مزایای مهم استفاده از تشک مموری فوم که در برابر مواد دیگر مانند پلی فوم رایج ، فنرها و فیبرها متمایز می کند ، شکل واکنش پذیری مموری فوم در برابر فشار است. تشک مموری فوم به طور ویژه برای جذب فشار طراحی شده است. این امر به وسیله شکل پذیری به شکل جسم شخص و توزیع وزن بر روی سطح اتفاق می افتد.

 

2. محدود شدن انتقال حرکات بین اعضای بدن

تشک مموری فوم می‌تواند باعث جدا شدن حرکات بدن بین افرادی که در یک تخت دو نفره می‌خوابند شود تشک های دیگر این ویژگی را ندارند و اگر یکی از زوجین در سمتی از تشک باعث انتقال حرکت به سمت دیگر تشک و ایجاد مزاحمت برای دیگری می شود. در تشک مموری فوم نیروی وارد شده توسط ماده فوم جذب می شود و اثر حرکتی به سمت دیگر تشک منتقل نمی شود.

 

3. محافظت از مفاصل و ستون فقرات

وزن بدن بصورت مساوی بر سطح تشک مموری فوم بخش می‌شود و این حالت باعث می‌شود بدن شما به حالت طبیعی قرار بگیرد و در حین خواب فشاری به ستون فقرات وارد نشود. اما ممکن است انواع دیگر تشک های فنری سفت، با متمرکز کردن وزن بدن در نقاط سنگین تر بدن باعث می شوند که زانو ، لگن ، کمر و مهره های گردن شما نسبت به ستون فقرات کج شوند و فشار بیشتری را تحمل کنند.

تشک مموری فوم

 

4. طول عمر بیشتری دارد

ممکن است فکر کنید این تشک با این همه ویژگی و مزایای خوبی که دارد، قیمت بالاتری نسبت به دیگر تشک های موجود در بازار دارد ولی باید بگوییم با خرید تشک مموری فوم اگر هزینه بالاتری پرداخت می‌کنید در عوض محصولی خریداری می‌کنید که تمام استانداردهای یک تشک مناسب برای خواب را دارد و طول عمر بیشتری نسبت به تمام تشک های عرضه شده به بازار می‌‎باشد.

 

5.انواع مختلف تشک مموری فوم

اغلب فروشگاه ها حداقل یک مدل ، تشک مموری فوم دارند و بیشتر مواقع در هر فروشگاه می توانید چندین مدل از چندین برند مختلف را پیدا کنید و حتی اگر بصورت آنلاین از طریق اینترنت جستجو کنید به گزینه های خیلی بیشتری دسترسی خواهید داشت. اما شما می‌توانید با استفاده از فروشگاه آنلاین تشک خوشخواب ایران مترس هر کدام از انواع تشک مموری فوم مد نظر خود را بصورت آنلاین سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

2556

انتخابگر پوسته

قیمت تشک مموری فوم

تشک مموری فوم به گونه ای طراحی شدند که گوشه های تخت را کاملاً پر می کنند و سطح تشک و راحتی آن از گوشه ای به گوشه دیگر کاملاً به صورت یکنواخت حفظ می شود. تشک مموری فوم برای افرادی که عادت زیاد جابه جا شدن در هنگام خواب را دارند و در حین خواب مدام موقعیت خود را از گوشه ای به گوشه دیگر تخت تغییر می دهند بسیار مناسب میباشد. در واقع تشک مموری فوم به گونه ای طراحی شده است که فرم بدن را به دلیل چگالی بالایی که دارد در بهترین حالت قرار دارد و باعث میشود هیچ فشاری به نقاط حساس وارد نشود. تشک مموری فوم با توجه به کیفیت بالا امروزه بیشتر مورد توجه کاربران قرار گرفته است. تشک مموری فوم، با داشتن محبوبیت زیاد، بازخورد خوبی از جانب خریداران دریافت کرده است. مهمترین مزایای آن راحتی و دوام بالا میباشد. وزن بدن بصورت مساوی بر سطح تشک مموری فوم بخش می‌شود و این حالت باعث می‌شود بدن شما به حالت طبیعی قرار بگیرد و در حین خواب فشاری به ستون فقرات وارد نشود. ممکن است فکر کنید این تشک با این همه ویژگی و مزایای خوبی که دارد، قیمت بالاتری نسبت به دیگر تشک های موجود در بازار دارد ولی باید بگوییم با خرید تشک مموری فوم اگر هزینه بالاتری پرداخت می‌کنید در عوض محصولی خریداری می‌کنید که تمام استانداردهای یک تشک مناسب برای خواب را دارد.مزایای استفاده  از تشک مموری فوم چیست؟

• تشک مموری فوم احتمالا به هم ریختگی تشک را به حداقل میرساند و از این جهت شرایط خواب راحتی را فراهم میکند.
• ممری فوم وزن بدن را به طور متوازن در سطح تشک پخش میکند و باعث درد کمر و درد های مفاصل میشود.
• به خاطر حافظه ای که دارند و اینکه ساختار بدن شما را از یاد نمیبرند ،روی نقاط حساس و دردناک بدن شما فشاری وارد نمیکنند.
• مموری فوم از جنسی ساخته شده اند که ضد آلرژی هستند و به بدن شما هیچگونه آسیب حساسیتی وارد نمیکنند.
 

تعداد نمایش ها (1694)/نظرات (0)

انتخابگر پوسته

تشک مموری فوم

                           

باکس و تختخواب

                           

بالش

                           

لحاف

                           

محصولات مموری فوم

                           

محافظ خوشخواب

اطلاعات تماس

 

طراحی، پیاده سازی و اجرا : ایران سایت

دی ان ان